Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

No jo, už je to bohužel tak.. Léto už je zase za námi :-(.. Opět bylo nabité různými akcemi. A tak o těch kde v hlavní roli hrály naše psí dámy se rozepisuji níže - Maďarsko, Berounka, agilitní soustředění a závody v Mělníku..

Jsem ráda, že jsme se nakonec rozhodli na tyto závody jet... Byly skvěle zorganizované, žádné velké prostoje. Počasí nám též vyšlo parádně a rozhodčí Petr Noga stavěl pěkné, běhavé parkury. Nebyly to tradiční závody - běžel se 2x jumping a jeden běh agility, z kterých se tým mohl kvalifikovat do finále.

     Boogy běhala nádherně! Jsem z ní opravdu nadšená. V prvním jumpingu jsme mojí chybou měli odmítnutí, ale jinak perfektní běh. Druhý jumping už už vypadal, že bude čistý, ale Bugča nějak nevyměřila předposlední skočku a vlítla do ní - 1 chyba. A tak jsme o jedno místečko nepostoupily do finále.. Závěrečné agility dopadlo čistým diskem, poslala jsem Bugču do špatný díry tunelu.. Myslim že, já i Bugýška jsme si moc užily slunnou neděli na závodech :-) Video možná v budoucnu..

     Mamka s Kesy jsou opět ve formě a předváděly krásné výkony.. V prvním jumpingu se ještě rozkoukávaly - 1 chyba. V druhém jumpingu malé zaváhání - 1 odmítnutí. A v agility taková trochu sporná chyba na houpačce -
i přesto 3. místo a postup do finále.. Finálový běh si holky opravdu vychutnaly - fantastický čistý běh - 1.místo!!! Za zmíňku ještě stojí jedna z cen - dostaly pytel červené řepy a mrkve! To víte, Mělník, velká zemědělská oblast!:-)
No ovečky si na tom pochutnaly..
Video finále úžasně zpracoval Michal - moooc děkujeme!!! - TADY jukněte (doporučuju shlédnout video dokonce!)
A ještě trailer od Michala je k mání zde.
Pár dní v srpnu jsme také strávili i s psíkama na řece Berounce, jako každý rok.. Letos se bohužel nikdo neodvážil vzít foťák na loď, a tak ani nemáme žádnou fotodokumentaci. No hlavní ale je, že se nám vydařilo počasí a že jsme si to jak my tak Bugča a Kesy užili! :-)

    
     Hned po Berounce jsme měli naplánované agilitní soustředění na Kladně (17.-20.8)  - já a Boogy i mamka a Cessy. A kdo vedl soustředění??.. No naše trenérka Pavla :-).. Tuto akci jsme si parádně užili - odběhalo se spoustu parkurů, večer u ohníčku, také jsme běhali paralelní běhy v nočních hodinách a na závěr se vyhodnotila táborová hra - udělování smajlíků za agilitní i neagilitní výkony a pak si každý z nás mohl vybrat odměnu. Bugýška tedy má nový uzlík na hraní!:-)
Moc děkujeme trenérce za skvělé soustředění - za pečlivou přípravu "všeho" a za to jak se nám věnuje.
Video z tábora opět z dílny Michala tady.
28.8. - 1.8.2010

Na konci července jsme se vypravili směr Maďarsko do městečka Zalaegerszeg na megaborderčí akci Border Collie Classic. Pořadatelé tuto akci ještě spojili s maďarským mistrovstvím Border collií v agility... Parádní bylo místo konání - velký camp s jezerem a termální lázně + aquapark co by kamenem dohodil!

     Já jsem to spíše pojala jako výlet, takže jsem s Boogy běhala jen na Mistrovství Maďarska. Ostatní dny jsme s Lukášem a Bugčou strávili výletováním - podívali jsme se na Balaton (to i s mamkou, taťkou a Cessy), na "ptačí ostrov", do Bůvolí rezervace a nakoupili jsme vynikající domácí kozí sýry a víno. A nakonec poslední den jsem si nenechala ujít finálové běhy, protože je opravdu na co koukat - čeští zástupci ve finále podávali super výkony - ve družstvech 1.místo a Marťa Vaškebová 3. místo v jednotlivcích! Všechny výsledky zde.

     A ještě k našemu běhání s Boogy.. 2 běhy - 1. agility - Bugča se krásně soustředila a já jsem se též dovedla plně koncentrovat. Jedna chybka ale byla - shozený dvoják - 59.místo/ 196 týmů. 2. jumping - Bugy opět skvělá, super reagovala i v opravdu těžkých pasážích. Jen bohužel moje koncentrace nevydržela :-( .. DIS. Celkově ale super pocit!..
Video jako vždy ve videa - Boogy.

     Mamka a Cessy byly přihlášené jak na Mistrovství Maďarska tak na BCC, takže si zaběhaly až až!:-).. Mamka těmito závody ukončila krizi, která započala kvalifikačkama.. Konečně si běhání užila, jak se patří. Holky běhaly parádně, jen jim chybělo trošičku štěstí. Do finále se bohužel neprobojovaly, ale chybělo
k tomu jen pár desetin vteřiny! Video téměř všech běhů ve videa - Cessy.

Samozřejmě jsme s sebou měli foťáček, takže pár fotek přibylo
v galerii - společné
A ještě agilitní fotky od Saši též v galerii - společné
1  
2  
3  
..  
10  
..  
15  
 
pro Soninku s láskou Luky