Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Agility závody České Budějovice

Víkend 25. - 26.4. jsme se rozhodly strávit na agility závodech v Českých Budějovicích. A zdá se, že to bylo rozhodnutí zdařilé, protože víkend byl veleúspěšný, jak pro mě a Boogy tak pro mamku a Cessy. Ubytování jsme měly též super - na kraji Budějovic u řeky a parčíku.


       Běhaly jsme na zvláštním povrchu - takový tvrdý písek, naštěstí našim pejskům to nijak zvlášť nevadilo. Otevřené běhy byly, hlavně v neděli, většinou běhavější, zatímco na zkouškách se rozhodčí Jaroslava Podmolová vyřádila.

        Já a Bugča jsme si závody poprvé opravdu užily. Bugýška běhala naprosto super! I já jsem konečně byla jistější ve vedení, a tak jsme za 6 běhů neměly ani jeden dis a dokonce jsme udělaly pár hezkých výsledků.. zkoušku LA1 jsme jak v sobotu tak v neděli vyhrály čistým během, a tím už máme splněno pro přestup do LA2!!! Z otevřených běhů mám též obrovskou radost. Sice se nám tam vždycky vloudila nějaká ta chybka z mojí blbosti, a tak umístění žádné, ale spokojenost veliká z Buginčiny rychlosti a přesnosti! Dokonce máme video, za které moc děkuji trenérce Pavle (děkuji nejen za to, ale i za rady). Na naše sobotní snažení se můžete juknout ve videa - Boogy.

        Maminka a Cessy byly opět převelice úspěšné! Nejdříve se ale v prvním běhu mamce přihodil hrůzostrašný karambol - na parkur vletělo štěně a mamku sejmulo vodítko k zemi. Už to vypadalo, že ani nebude běhat, jak si natloukla koleno. Ale nakonec to dobře dopadlo a mamka všechno odběhala. Obě běhaly opět na jedničku a to se projevilo i na výsledcích.. Ze 4 běhů nasbíraly
4 na MR ČR
! Paráda!!! Sobota: open agility - 2. místo (45 startujících), zkouška LA2 - 1. místo (17 startujících); Neděle: open agility - 2. místo, součet J + A - 2. místo.. Doufám, že jsem na nic nezapomněla! :-) Nedělní video ve videa - Cessy, opět za něj děkuji Pavle.

A ještě jsem objevila moc pěkné fotky, které najdete v galerii - společné.
 
pro Soninku s láskou Luky