Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Čekání na jaro :-)

     No jo, zima je dlouhá a sněhu pořád hromada, a tak jsme si čekání na jaro a zelenou travičku:-) zpříjemnili halovými závody.

Nejprve jsme 6.2.2010 vyrazili do Masečína na již klasické dvojzkoušky. S Bugčou jsme si ani tentokráte nevylepšily reputaci a jak se již u nás stalo zvykem, když startujeme v Masečíně, dopadly jsme 2x dis. Nicméně jsem si běhy užila a myslim, že i Boogy:-).. Mám radost, že Bugča krásně na parkuru reaguje.
      Mamka s Kesinkou opět ukázaly, že jsou super tým.. První běh byl bezchybný až mě naskočila husí kůže!:-) Můžete se juknout ve videa - Cessy. O pár desetin vteřiny skončily na 2. místě. V druhém běhu se mamka obávala začátku parkuru a to se jim bohužel stalo osudným - dis. No nakonec jsme hlavně rádi, že je vidět, že Kesinky packa už je v pořádku. Snad jí nebude dělat nějaké větší potíže do budoucna.

      No a o víkendu 13.-14.2. se konaly dlouho očekávané závody - historicky první halové závody na umělé trávě v ČR!:-).. Z pohledu člena Jahody Kladno musím uznat, že organizace byla náročná, ale myslím, že díky spoustě ochotných lidí se tato akce povedla. Uvidíme jaké ohlasy naše závody budou mít. Závody nebyly výjimečné jen povrchem, ale i programem - v sobotu se běžel jumping, agility, zkoušky a tým se mohl kvalifikovat do závěrečného finále. Nejprve všechny běhy odběhala kategorie large a až večer a v noci běhali media a small. V neděli byl na programu jumping a zkoušky, taktéž nejprve oba běhy odběhali large a až pak media a small. Tento program má spoustu plusů, ale samozřejmě i mínusů. Já to bohužel nemůžu posoudit, poněvadž jsem s Boogy nezávodila.
      Ale mamka s Cessy si závody samozřejmě nenechala ujít. Snad k tomu mamka časem nějaký článek napíše, tak já jen stručně. I přes nový povrch to bohužel Kesince klouzalo, a tak se mamka i Kesy tomu musely přizpůsobit. Na to konto padlo několik tyček a náběhů do slalomu. V neděli už se s povrchem celkem srovnaly a běhaly hezky - v jumpu i zkoušce jedna tyčka. Jinak ostatní výsledky si můžete proštudovat zde :-). Videa z Kladna snad dodělám zítra.

A na závěr pár zimních foteček - Lukášek si pořídil nový foťáček a tak fotí o sto šest!!:-).. v galerii - společné.
 
pro Soninku s láskou Luky