Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Dvojzkoušky v Masečíně podruhé

Je mi líto, že aktualizuji tak málo a ještě pozdě, ale blíží se mi termín odevzdání bakalářky a bohužel nejsem s prací tak daleko jak bych si přála. Takže na úkor toho zanedbávám spoustu jiných věcí :-(.. Ale jasně že na Bugýšku si vždycky čas najdu!

   

    A tak jsme 7.3. 2009 opět vyrazily bojovat  na dvojzkoušky do Masečína. Rozhodčím zde byl pan Zdeněk Spolek a myslím, že postavil pěkné odpovídající jedničkové parkury. Sice jsme s Boogy opět byly 2x dis, ale s omnoho lepším pocitem než minule. Dokonce jsem více než spokojená - už ze mě celkem opadla nervozita, a tak jsem si to patřičně užila. Boogy v prvním běhu předvedla nečekaný zkrat s kladinou (nějak se jí nelíbila) a v druhém mi radostně vběhla do tunelu, který zrovna nebyl v pořadí. Jinak paráda - věřim, že jednou nějaký běh i dokončíme bez disku!:-)

    Maminka s Cessy po druhé startovaly v LA2 a opět se jim to moc povedlo! V prvním běhu sice mamka byla trochu nervózní a to vyústilo v jednu shozenou laťku - 5. místo. Ale za to v druhém běhu už to byl opět supersehraný tým
s čistým během - 2. místo (25 startujících). V součtu to znamenalo 2. místo! Jsou to prostě šikulky :-) Ještě přidávám video druhého běhu do videa - Cessy.

Taky jsme se v Masečíně ještě setkaly se sestřičkou Bugči - Kelly (Brisk Beetle UF) a její paničkou Sašou. Kelly má moc pěkný projev na parkuru - je rychlá a při tom pozorná. Po závodech jsme si moc fajn se Sašou pokecaly a pejsci se vyřádili na louce pod halou.

Na závěr bych chtěla poděkovat chovatelce (zároveň mé trenérce agility) Pavle Duškové, že odchovala úžasný B-vrh a hlavně Mejzince, že přivedla na svět tak skvělá štěňátka! Měla jsem totiž možnost většinu vidět na živo a všichni jsou fakt báječní!!! Tohle jsem si prostě nemohla odpustit napsat... :-)

titulní foto: Saša Jindová
 
pro Soninku s láskou Luky