Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Dvoudenní závody - Plzeň

Původně jsem tuto aktualitu plánovala napsat již minulý týden, ale vlezl mi do toho týdenní rodinný výlet na chalupu u Mariánských Lázní, který byl mimochodem úžasný - vyřádili jsme se jak my tak psi. (úvodní foto: Boogy s mým synovcem Ondráškem)    No a teď už k závodům, které se konaly 20.-21.9. v Plzni. V sobotu se hromadně nedařilo - zúčastnili se mamka a Cessy, Trenérka Pavla a Mejza, Katka a Neo a závodní premiéru si odbyla Áňa s Týnkou (Atomic Energy Unique Forever) - hodně běhů skončilo výsledkem dis. Je pravda, že mamka měla určité zdravotní potíže, takže to určitě hrálo velkou roli a ještě k tomu byla zima jak v "Rusku".

    V neděli byl na pořadu jedničkářský speciál (2x zkoušky a jumping) a ještě neoficiální závody, do kterých jsem byla přihlášená já s Boogy. Mamka s Cessy byly jak vyměněné a běhaly úplně úžasně. Bezkonkurenčně nejrychlejší časy, což napovídají postupovky - zkoušky 5,06 m/s a 5,27 m/s, jumping  5,28 m/s. Bohužel ve všech bězích spadla 1 laťka (jako na potvoru). I přesto v jedné ze zkoušek skončily na 2. místě.

    Já s Bugčou jsme si zaběhly závod začátečníků a tunelový běh. Musim Bugýška strašně moooc pochválit, poněvadž předvedla úžasný běh. Jediné co chybělo k dokonalosti byla zbořená bočnice hned druhé překážky. Ale za to jako téměř vždycky můžu já. Holt chybami se člověk učí. Co mě překvapilo byl skvěle zaběhnutý tunelový běh. Boogy se plně soustředila a sledovala mě. Prostě jsem unešená, že mi nefrnkla do jiného tunelu, poněvadž ona je tunelomaniak! Skončily jsme na 4. místě z cca 40 psů.
Závody byly moc pěkné, jen škoda že nám nepřálo počasí.
 
pro Soninku s láskou Luky