Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Konečně aktualizace!!!

Konečně jsem si našla nějaký čas na napsání novinek. Jelikož je léto v plném proudu, tak není divu, že se pořád něco děje!

Nejdříve pár řádků o Bugče - Ta se mnou strávila 14 dní (12.7.-27.7.) na Letním dětském táboře u řeky Střely, kde si opravdu zařádila. Vždycky se našel někdo, kdo jí s radostí házel míček či klacík! Byl tam s námi i Rupík. A také za námi na pár dní přijela Cessy na návštěvu. Sice nám počasí moc nepřálo, ale my jsme si to stejnak řádně užili.

Poté jsme s Bugýškem vyrazily na víkend (1.-3.8.) do Českého Ráje i se sestrou a malým Ondráškem. Hlavní činností tohoto víkendu byly procházky a pak také lenošení ;-)

No a 4.-8.8. jsme já, Lukáš a Boogy nabrali směr Polínka v Západních Čechách, kde jsme lezli po skalách. Tam nás dost nečekaně překvapili hasiči, kteří přijeli na horolezecké cvičení. Všichni nakonec podlehli Bugče a nepřetržitě jí házeli míček. Odtud jsme ještě vyrazili na dvoudenní puťák podél Úterského potoka. Na noc jsme ukotvili pod hradem Gutštejn. Bugýška se celý výlet neustále brodila potokem a tak není divu, že večer padla a tvrdě spala.

Fotky z těchto akcí naleznete v Galerii – Boogy

 
pro Soninku s láskou Luky