Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

MČR BOC Česká Skalice a Šumava

Nestíhám, nestíhám..
Rychlé info:
       O víkendu 13.-14.6. 2009 proběhlo Mistrovství ČR Border collií v agility a my jsme tam samozřejmě nesměly chybět. Byla to moc pěkná akce a dokonce vyšlo i počasí. Rozhodčí zde byli Carl de Rouck (Belgie) a Ronald Mouwen (Holandsko). Stavěli vcelku hezké parkury, některé až moc běhavé.

       S Boogy
se nám dařilo v sobotu, kdy jsme ve speciálním jumpingu skončily na 4. místě (152 startujících) s čistým během - cíl byl splněn, obdržely jsme kokardu clean run! :-). Tímto během jsme se kvalifikovaly do speciálního finále. Video tohoto běhu jsem přidala do videa - Boogy. Do ostatních sobotních běhů se vloudily nějaké chyby, i přesto jsem ze soboty měla dobrý pocit a radost. Neděle se nám moc nepovedla - asi na mě padla únava velkých závodů a to mělo za následek spoustu chyb. Nejhůř dopadlo speciální finále, což mě teda mrzí - byl to poslední běh víkendu a jaksi jsme to já ani Boogy nezvládly.
Z těchto závodů jsem si odnesla spoustu zkušeností a zážitků, opravdu se bylo na co koukat!

       Maminka a Cessy
opět předváděly krásné běhy, ale v sobotu jim chybělo trochu štěstíčka. Za to v neděli ukázaly, co v nich je! Předvedly nádherný čistý a rychlý běh v agility jednotlivců A2+3 a skončily na 1. místě (87 startujících)! Bohužel video tohoto běhu nemáme, a tak aspoň koukněte na sobotní speciální jumping ve videa - Cessy.

Taky jsem ještě objevila pár fotek, přidány do Galerie - společné.

        Jinak jsem teď týden byla s Bugčou opět na Šumavě hlídat ovečky. Letos to bylo jen pro otrlé, poněvadž celý týden pršelo a pršelo a navíc byla mlha taková, že nebylo vidět 5 metrů před sebe. Až poslední den přestalo pršet a odešla mlha (přijel za mnou totiž Lukáš, tak přivez i počasí :-). Ale pravda je, že mě se to i přesto líbilo, protože Šumava nemá chybu a ještě k tomu dohromady s ovečkama!
 
pro Soninku s láskou Luky