Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Měchenice, Kennel cup 8.5.2010

Sice je tato akce již dávno za námi, ale i tak se o ní musím zmínit, poněvadž patří mezi mé oblíbené. Jsou to tak trochu netradiční závody - z jumpingu se můžete kvalifikovat do finálových paralelních běhů, ze zkoušek do finále chovatelských stanic a ještě je do programu zařazena štafeta dvojic. Parkury tvořil Tomáš Glabazňa a Tonda Grygar.
    
     Zástupců Unique Forever se sešlo požehnaně - maminka Mejzinka, tetička Týnka, dcera Bugča :-) a sourozenci Kelly, Bizzy, Skip a Mejbík. Takže se dá říci, že to byl takový malý sraz UF :-).. Jumping a zkouška nám
s Bugčou moc nevyšly.. Dvojici jsme již tradičně tvořily se Sašou & Kelly.
Z běhu jsme měly každopádně radost, ale bohužel dopadl diskem. Do finále naší CHS UF kvalifikovala nejdříve v LA2 Áňa & Týna a pak nám ještě účast ve finále pojistila Pavla & Mejza v LA3. Finálový běh (agility) se nám s Boogy povedl až na odfláknutou zónu na kladině :-(.. UFounci sice v konečném pořadí nezvítězili, ale příští rok může být vše jinak - pozor na neúnavné UFounky!!! :-).. Pár běhů ve videa - Boogy.
    
     Za CHS Hafkins se zúčastnila pouze naše Kesinka.. V jumpingu spadly dvě laťky, ale jinak moc pěkný. Zkouška LA3 holkám moc nesedla a tak si to vynahradily ve dvojicích. Duo tvořila mamka & Cessy a Pavla & Mejza.
Obě předvedly bezchybné běhy, jen se jim trošku nezdařila předávka štafetového kolíku (vařečka), a tak skončily na krásném 2. místě!.. Mamky a Kesinky snažení ve videa - Kesy.
    
     Na závěr mi nezbývá nic jiného něž se rozplynout nad atmosférou závodu, která je jedinečná. Prostě se fandí ze všech sil, až do ztráty hlasu :-).
     A ještě přidávám úžasné fotky od Saši do Galerie - společné.
 
pro Soninku s láskou Luky