Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Mělník "O Ludmilin pohár" 5.9.2010


Jsem ráda, že jsme se nakonec rozhodli na tyto závody jet... Byly skvěle zorganizované, žádné velké prostoje. Počasí nám též vyšlo parádně a rozhodčí Petr Noga stavěl pěkné, běhavé parkury. Nebyly to tradiční závody - běžel se 2x jumping a jeden běh agility, z kterých se tým mohl kvalifikovat do finále.

     Boogy běhala nádherně! Jsem z ní opravdu nadšená. V prvním jumpingu jsme mojí chybou měli odmítnutí, ale jinak perfektní běh. Druhý jumping už už vypadal, že bude čistý, ale Bugča nějak nevyměřila předposlední skočku a vlítla do ní - 1 chyba. A tak jsme o jedno místečko nepostoupily do finále.. Závěrečné agility dopadlo čistým diskem, poslala jsem Bugču do špatný díry tunelu.. Myslim že, já i Bugýška jsme si moc užily slunnou neděli na závodech :-) Video možná v budoucnu..

     Mamka s Kesy jsou opět ve formě a předváděly krásné výkony.. V prvním jumpingu se ještě rozkoukávaly - 1 chyba. V druhém jumpingu malé zaváhání - 1 odmítnutí. A v agility taková trochu sporná chyba na houpačce -
i přesto 3. místo a postup do finále.. Finálový běh si holky opravdu vychutnaly - fantastický čistý běh - 1.místo!!! Za zmíňku ještě stojí jedna z cen - dostaly pytel červené řepy a mrkve! To víte, Mělník, velká zemědělská oblast!:-)
No ovečky si na tom pochutnaly..
Video finále úžasně zpracoval Michal - moooc děkujeme!!! - TADY jukněte (doporučuju shlédnout video dokonce!)
A ještě trailer od Michala je k mání zde.
 
pro Soninku s láskou Luky