Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Neoficiální agility závody - Masečín

V sobotu 17.1. 2009 jsme vyrazily směr Masečín na neoficiální závody v agility. S Boogy jsme byly přihlášené do kategorie začátečníků a jelikož mamka s Cessy jely povinně jako psychická podpora, tak nelenily a též se na závody přihlásily a to do kategorie závodící.

Běžely se tři běhy - hra (klasický parkur, ale po trati byli poházené hračky a pamlsky, a místo stolu zastavení psa ve vyznačeném čtverci), agility a jumping. Byly to naše první "větší" závody a taky to bylo na našem výkonu znát. Atmosféra dala zabrat jak mě tak Bugče. Výsledkem bylo 3x dis. Můj výkon byl dost rozpačitý, ale za to Boogy nemůžu téměř nic vytknout - předvedla super zóny a hlavně za tři běhy spadla jen jedna laťka! A není snad lepšího pocitu, než když je člověk spokojený s výkonem svého psího miláčka. Budu jí to holt muset přestat kazit :-) Na naše snažení ve hře se můžete podívat ve videa - Boogy.

A jak zářila maminka a Kesinka??? Moooc! Na začátku si nejdříve potrénovaly ve hře, což vedlo k disku a pak už to vzaly pěkně z ostra :-)..
V agility Cessy krásně vyšvihla těžký náběh do slalomu a precizní zóny už jsou u ní samozřejmostí :-) - 1. místo. A jumping se též moc vydařil - krásný, čistý běh - 2. místo.. No a v součtu agility + jumping to vyneslo 1. místo! Prostě radost pohledět. A proto jsem jumping přidala do videa - Cessy.