Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

"O Plzeňského agiliťáka"


V neděli 13.6.
jsme se rozhodli vyrazit na závody do Plzně.. rozhodnutí to nebylo těžké, máme totiž závody na Doubravce moc rádi - super organizace a krásné prostředí pro pejsky (velikánský park + řeka!). Alice Glöcknerová stavěla pěkné a běhavé parkury. Super momenty ze závodů dal dohromady Michal Vokrouhlík - trailer k vidění zde.

      Opravdu obrovskou radost mám z Boogy! Celý den podávala skvělé výkony - byla pozorná, tyčky zůstaly na svém místě a k tomu přidala super rychlost.. Závody nám prostě sedly.. Jumping sice disk, ale mě se moc líbil. Zkouška LA2 - 1. místo (čistě) - Bugča byla bezkonkurenční (tedy hlavně pro mě). A ze závěrečného agility mám nejlepší pocit, ale vloudilo se odmítnutí na slalomu. Super video Boogy vs. Valiant z dílny Michala - tady.

      Mamka a Kesy si jely zlepšit náladu po kvalifikačkách.. Opravdu si běhy obě užívaly a hezky bez nervozity.. Nicméně se do každého běhu vloudila nějaká chybička, ale to vůbec nevadí - hlavně, že z toho měly dobrý pocit! A video opět od Michala - tadýýý.

úvodní foto: od Jirky
 
pro Soninku s láskou Luky