Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Praxe na Šumavě u oveček

    No a co já & Boogy? My jsme si 28.6. - 6.7. 2008 užívaly povinnou praxi snů! A to doslova - stručně řečeno hlídám a starám se o stádo 160 ovcí, které spásá Šumavský národní park. Abych se na pastvině sama s Boogy nebála, tak jsem tam měla hlídače Vendulku (šarplaninský pastevecký pes), která je naprosto úžasná! Jinak statek ještě obývá mazlík Aranka (jezevčík), borderka Semiška a hlídači Máša (čuvač), Pety a Selma (šarplaninci) ve stádě Suffolků.

    V průběhu praxe jsem dokonce dostala takové rychloškolení v pasení ovcí od Lukáše Vaňourka, kterému moc děkuji. Z této možnosti jsem byla opravdu nadšená. Řekla bych, že v Bugýšce něco z taťky Spota bude!

    Jsem moc ráda, že mi vyšla praxe, která mě moc baví a je pro mě velkým přínosem. V srpnu na Šumavu pojedeme s Boogy znova a myslím, že to určitě nebude naposledy. Protože do takového prostředí se budu vždycky ráda vracet.
Samozřejmě nesmí chybět poděkování Mírovi, Pavle a Kryštůfkovi Divišovým, kteří mě parádně přijali mezi sebe. Patří Vám opravdu velký dík!

Pár fotek naleznete v Galerii - Boogy.
 
pro Soninku s láskou Luky