Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Rychlý přehled :-)

     Největší novinka je, že maminka s Kesy obhájily kategorii A3!!!, takže radóóóst velikánská! Poslední potřebný čistý běh získaly v Masečíně (3.4.2010). Pan Rybář postavil velmi prostorný a běhavý parkur a to se holkám moc líbilo :-).     Já a Bugča
jsme do Masečína také zavítaly, ale ani tentokrát se nám tam nezadařilo (tedy výsledkově). Moc se mi líbil Boogy projev - pěkně zvedala nožky nad laťkama a rychlost na kladině mě taky potěšila, ale disk je holt disk :-)

     Tuto sobotu
(17.4.2010) jsme si zajeli zazávodit až do pro nás celkem vzdáleného města Hradce Králové na Zlatou překážku. Trochu jsem posmutněla, když jsem se po příjezdu dozvěděla, že budeme běhat na písku v jízdárně. Už jsem se totiž moc těšila na travičku zelenou a ještě k tomu, když venku tak krásně hřálo sluníčko. Nu což, nevadí - naopak mě totiž potěšili parkury rozhodčí Lenky Pánkové. Byly zajímavé a donutily mě i přemýšlet!:-)
V openu byla pro mě s Bugýškem neřešitelná rozlišovačka kladina versus tunel.. Přiznávám toto nemáme dostatečně natrénované, takže místo kladiny Bugča skončila v tunelu - dis. Zkouška LA2 se nám povedla, ale bohužel spadla jedna laťka. V jumpingu Boogy trochu zapomněla, že má taky zadní končetiny a hned byly 3 laťky dole. A ještě jsme měli bonusovou druhou zkoušku LA2 - nepovedený začátek - dis, ale jinak čistý běh. Pocity z těchto závodů jsou rozpačité (či různorodé:-). Závěr - pořád je co trénovat!:-)
Mamka s Kesinkou v Hradci nebyly zrovna v nejlepším rozpoložení -
z nějakého nepochopitelného důvodu na ostříleného závodníka padla nervozita, ale to se prostě stává.. I přesto holky předvedly moc hezkou zkoušku LA3, ale bohužel spadla 1 laťka. A open i jumping skončili diskem.
Nějaká videa máme, tak je dodám, až mi můj milý Lukášek rozchodí program na zpracování videí.

A aby toho nebylo málo, tak jsem udělala výběr z hromady fotek, které jsme za poslední dobu nafotili. Kouknout se můžete v Galerii - společné.

No a nakonec každoroční tradice - fotky naší letošní nadílky jehňátek v Galerii - ovečky.
 
pro Soninku s láskou Luky