Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Soustředění a závody ve slunné Itálii

Cessy se svou paničkou se 16.-20.4. zúčastnily soustředění v Itálii pod vedením italské reprezentantky a jejího trenéra. Domů přijely opravdu nadšené (jak Cessy tak mamka), poněvadž krom trénování je tam čekal pestrý program - vyzkoušely si i pasení oveček. Na cvičák se dojíždělo hodinu a půl k moři. Netrénovali na písku, ale klasicky na trávě. Italové viděli Kesinku běhat již minulý rok, od té doby udělaly s mamkou velké pokroky, a tak je obě moc chválili.
        Poslední den (20.4.) byly přihlášeny na tamní závody. Byly to obrovské závody, kterých se povinně museli zúčastnit i Italští reprezentanti. Takže to byla přehlídka skvělých výkonů. Běhalo se současně na dvou parkurech. Jen v kategorii LA1 bylo 83 týmů. Většina psů v Large byla plemene BOC (90%), Italové je mají výborně technicky vybavené a k tomu ještě rychlé. Abych se dostala ke Cessy - Jumping - čistě, 11. místo! Zkouška A1 - 1 chyba (poslední laťka), 13. místo! Jsou to naprosto úžasná umístění v tak velké konkurenci a já jsem na maminku a Cessy opravdu pyšná. Mamka se také pochlubila, že po skončení závodů za ní přišla nějaká Italka a pochválila jí a Kesinku za povedený jumping. Myslím, že upřímná pochvala nejvíce zahřeje u srdíčka.
        Návštěva Itálie maminku obohatila o další zážitky a zkušenosti, kterých není nikdy dost. A tak ještě závěrem poděkování Kátě za zorganizování soustředění a především Italům za skvělý program a vůbec za všechno, co udělali pro mamku a Cessy. Fotky se ke mě bohužel zatím žádné nedostaly, tak snad časem.
 
pro Soninku s láskou Luky