Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Trochu větší aktualizace :-)

Tak konečně se dostávám k aktualizaci stránek.. Kvůli studijním povinnostem jsem to tady tak trochu zanedbávala, a tak to teď musím napravit. Za zmínění stojí tři akce a to agility závody 8.5. v Měchenicích, 9.5. v Mladé Boleslavi a víkend 30.-31.5. v Kladně.

      

       S Boogy se nám nejvíce dařilo v Měchenicích, kde jsem měla super pocit hlavně z finále chovatelských stanic - sice padla 1 laťka, ale měly jsme bezkonkurenční čas. Nakonec se CHS Unique Forever, kterou ještě reorezentovaly Pavla s Mejzou, Áňa s Týnou a Saša s Kelly, umístila na
2. místě
v kategorii large! Zkouška LA 1 se nám též celkem vydařila, ale opět jedna chyba - 4. místo. V Mladé Boleslavi už to bylo o něco horší. Sice krásný časy, ale lítaly laťky, většina teda mojí chybou. Špatné vedení je holt prevít! :-) No a nakonec Kladno - Jahodový pohár organizovaný naším domovským cvičákem. S Bugýškou jsme běhaly jen v sobotu - největší radost mám z agility open, sice dis (druhá díra tunelu), ale jinak rychlý a čistý běh! Ve zkoušce LA1 nám opět spadla 1 laťka, ale jinak pěkný běh. A poslední jumping sice prosvištěla jako blesk s krásným časem, ale přidaly se k tomu 3 chyby. No a to je ve zkratce asi tak všechno o závodění v poslední době.

        Maminka a Cessy - nejdůležitější zpráva je, že již splnily kvalifikační kritéria pro Mistrovství České republiky v agility!!! Takže se můžete těšit na jejich účast! :-)

A teď k závodům - v Měchenicích se z jumpingu kvalifikovaly do paralelních běhů, které jim bohužel moc nevyšly, i přesto že všichni jahoďáci mohutně fandili (proběhla dokonce i mexická vlna :-). Do zkoušky LA2 se vloudila 1 chyba a Kesynka ještě zaškobrtla na kladině. A tak bohužel jakožto jediný zástupce CHS Hafkins svou CHS nekvalifikovala do finále. V Mladé Boleslavi holky opět zářily - zkoušku LA2 zaběhly čistě - 2. místo. A opravdu úžasné bylo agility open - čistý a megarychlý běh - 1. místo. A ještě samozřejmě Kladno - se šílenou Cessy se v běžných podmínkách těžko drží krok a teď si k tomu ještě přičtěte bláto. Pocity z běhů sice mamka neměla zrovna nejlepší, ale výsledky náladu vylepšily. Nejlepší byla zkouška LA2 v sobotu - opravdu krásný, čistý a rychlý běh, ale mamka si o trošku ztížila trať. Chvilku i zmátla pani rozhodčí Lukáčovou, ale samozřejmě to byl bohužel dis. V neděli zaběhly čistě (ne zrovna plynule) agility open - 2. místo. A v součtu za oba dny skončily na 3. místě! Jsou to šikulky!

        No a zítra vyrážíme do Rozkoše na MR Border collií. Už se moc těšíme na příjemně ztrávený víkend. Doufám, že i počasí se už umoudří a bude pěkně!
 
pro Soninku s láskou Luky