Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Velikonoční agility závody

Na Velikonoční pondělí jsme se vypravili na závody do Mělníka - já a Boogy, maminka a Cessy, taťka jako psychická podpora a svezla se s námi ještě Áňa s Týnkou (Atomic Energy UF). Nechyběla ani trenérka Pavla s Mejzinkou. Běžely se jen dva běhy a to klasická zkouška a zkouškový jumping.

     
        S Bugčou jsme konečně přerušily sérii disků a zkoušku LA1 jsme dokončily s jedním odmítnutím (samozřejmě má chyba - chtěla jsem stáhnout oblouk, až jsem Boogy stáhla moc) - 4. místo (26 startujících). Běh se mi moc líbil - Bugýška krásně reagovala, skákala a zóny parádní! Druhý běh už tak slavný nebyl. Začátek byl super, ale pak Boogy naprosto nečekaně vlítla do tunelu.. takže dis.. Ale radost z toho měla největší a to je hlavní :-)! Video ze zkoušky LA1 najdete ve videa - Boogy.

       Mamka i přesto, že byla už asi tak tři týdny nemocná, si závody nenechala ujít. Kesince ani nevadilo, že tak dlouho netrénovala a běhala opět skvěle. Do zkoušky LA2 se vloudilo jen jedno odmítnutí (Cessy by radši do slalomu než na kladinu) - 3. místo (16 startujících). Jumping byl též moc pěkný, ale bohužel dis - druhá díra tunelu. Celkově holky zase běhaly parádně! Na video ze zkoušky LA2 se můžete podívat ve videa - Cessy.
 
pro Soninku s láskou Luky