Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Zájezd do Maďarska :-)

28.8. - 1.8.2010

Na konci července jsme se vypravili směr Maďarsko do městečka Zalaegerszeg na megaborderčí akci Border Collie Classic. Pořadatelé tuto akci ještě spojili s maďarským mistrovstvím Border collií v agility... Parádní bylo místo konání - velký camp s jezerem a termální lázně + aquapark co by kamenem dohodil!

     Já jsem to spíše pojala jako výlet, takže jsem s Boogy běhala jen na Mistrovství Maďarska. Ostatní dny jsme s Lukášem a Bugčou strávili výletováním - podívali jsme se na Balaton (to i s mamkou, taťkou a Cessy), na "ptačí ostrov", do Bůvolí rezervace a nakoupili jsme vynikající domácí kozí sýry a víno. A nakonec poslední den jsem si nenechala ujít finálové běhy, protože je opravdu na co koukat - čeští zástupci ve finále podávali super výkony - ve družstvech 1.místo a Marťa Vaškebová 3. místo v jednotlivcích! Všechny výsledky zde.

     A ještě k našemu běhání s Boogy.. 2 běhy - 1. agility - Bugča se krásně soustředila a já jsem se též dovedla plně koncentrovat. Jedna chybka ale byla - shozený dvoják - 59.místo/ 196 týmů. 2. jumping - Bugy opět skvělá, super reagovala i v opravdu těžkých pasážích. Jen bohužel moje koncentrace nevydržela :-( .. DIS. Celkově ale super pocit!..
Video jako vždy ve videa - Boogy.

     Mamka a Cessy byly přihlášené jak na Mistrovství Maďarska tak na BCC, takže si zaběhaly až až!:-).. Mamka těmito závody ukončila krizi, která započala kvalifikačkama.. Konečně si běhání užila, jak se patří. Holky běhaly parádně, jen jim chybělo trošičku štěstí. Do finále se bohužel neprobojovaly, ale chybělo
k tomu jen pár desetin vteřiny! Video téměř všech běhů ve videa - Cessy.

Samozřejmě jsme s sebou měli foťáček, takže pár fotek přibylo
v galerii - společné
A ještě agilitní fotky od Saši též v galerii - společné
 
pro Soninku s láskou Luky