Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Závody a zase závody :-)

Tak už zase mam skluz v aktualitách.. Je toho hodně, ale bohužel málo času.

     Sobotu 26.9.2009 jsme strávili na závodech
v Kyjích
(Hloubětínský drak). Z Kladna vyrazila celkem početná skupina, což bylo moc fajn. Celý den bylo krásně, až dokonce na září nezvykle vedro. Závody byly i super zorganizované - dva rozhodčí a dva parkury.
     Já a Bugča jsme nějak zvlášť nezářily.. Jumping jsem si špatně prošla a celý jsem ho Boogy zkazila. V agility už to bylo lepší - byl to pěkný parkur a dokonce se 2x běžela kladina. Bohužel nám spadla jedna laťka, a tak z toho bylo 6. místo (53 startujících). No a poslední byly zkoušky - poprvé jsme běžely LA2. Dopadlo to diskem, za který jsem opět mohla já (místo na kladinu jsem Boogy navedla na áčko). Musím pochválit Bugču, protože byla neuvěřitelně pozorná a hlavně se soustředila. S lidským faktorem, což jsem já, jsem rozhodně spokojená nebyla.
     Mamince s Kesy se v Kyjích zadařilo. Začalo to jumpingem, v kterém Kesynka mamku podržela - téměř sama se vrátila na skočku, která byla v pořadí (asi se naučila čísla :-). Doběhly čistě s malým zdržením - 2. místo. V agility bylo pár zaváhání, ale i přesto moc pěkný běh - 7. místo (1 chyba). Takže
v součtu
to znamenalo 3. místo.. A ve zkouškách poprvé startovaly v LA3 - bohužel DIS (spadly bočnice u jedné skokovky). Video mamky a zázračné Kesynky naleznete ve videa - Cessy.
     Ještě se musím zmínit o Pavle s Mejzinkou, které byly celý den famózní a zkoušku LA3 zaběhly rychle a čistě - 1. místo. Holky, držíme Vám palečky!

      Mamka s Cessy se 10.10.2009 vypravily do Masečína na tradiční dvojzkoušky, tentokráte startovaly v kategorii LA3. Parkury stavěla Jitka Novotná - objevilo se i 2x áčko. První běh byl rychlý a plynulý, ale téměř na konci parkuru se bohužel diskly. Druhý běh se povedl až do konce a bylo z toho 1. místo (čistě). Na video se můžete podívat ve videa - Cessy.
 
pro Soninku s láskou Luky