Boogy & Cessy

Boogy Woogy Unique Forever & Cessy Irish Hafkins

Aktuality

Závody v Nučicích u Rudné

V sobotu 27.2.2010 jsme se vypravili na závody do Nučic. Příjemné bylo už jen to, že jsme to na místo konání měli z domova 15 minut! Prostředí bylo moc hezké - nová jízdárna, spoustu prostoru pro venčení, povrch na běhání byl taky super. Vyšlo nám i počasí, takže jsme většinu dne trávili venku před halou na sluníčku - museli jsme si slunečný den užít, poněvadž v poslední době je takových dnů pramálo.
     
     Já a Boogy
jsme si běhy maximálně užily a to se projevilo hlavně na jistějším běhání. Bugča nabrala sebevědomí (jistotu) a krásně skákala a reagovala na každý můj pohyb. Moc hezky se mi na těchto závodech s Bugčou běhalo. Jumping - čistý dis - jaksi jsem Boogy poslala do špatného tunelu. Poté zkouška LA2 - tak z té jsem měla největší radost - 2. místo (1 chyba). Nakonec agility - dis - úplně pokažený běh, ale mě radost nezkazil :-). A pozor video ve složce videa - Boogy.
     
     Už ani nevim, jaká slova chvály mám o mamince a Kesy psát. Opět běhaly parádně! Jumping - dis - místo tunelu si Kesinka chtěla dát oblíbený slalom. Zkouška LA3 - 3. místo - vloudilo se pár spadlých tyček. A závěrečné agility se povedlo nejvíce - 1. místo - čistý běh. Podívejte se, jak jim to běhalo ve videa - Cessy.
 
pro Soninku s láskou Luky